Dětské kolo 20

Text written in bold.Jízda na kole může být zábavná, pomáhá udržet si kondici a navíc pohyb na čerstvém vzduchu prospívá zdraví nejvíc, tak proč nesměrovat také naše děti k této bohulibé činnosti. Je ale potřeba jim vybrat správné kolo a my se teď zaměříme na dětské kolo 20.

Dětské kolo 20 – parametry

Nejprve se podíváme, co je to vlastně to dětské kolo 20. Jelikož děti rostou velmi rychle, je potřeba vybrat správné kolo pokaždé vzhledem k věku, přesněji výšky naši ratolesti. Kola jsou v tomto smyslu odstupňována podle průměru kol a dětské kolo 20 představuje kolo o průměru kol 20 palců.

Pro koho je určeno dětské kolo 20

Pro dětské kolo 20 bývá nejčastěji udáván věk pět až sedm let odpovídající výšce dítěte 120 až 140 centimetrů. Tyto hodnoty jsou přibližné, někteří výrobci udávají malinko rozdílné hodnoty, každopádně podstatná je právě výška dítěte. V praxi se setkáváme s odstupňováním po dvou placích, máme tedy dětské kolo 20, pak 22 a 24.

Kde se dá koupit dětské kolo 20

Dětské kolo 20 se dá koupit klasicky v kamenné prodejně s koly. Pokud chcete ušetřit, můžete se podívat na nabídku internetových obchodů, kde jsou ceny nižší, naleznete zde také větší výběr a navíc můžete výrobek, v tomto případě dětské kolo 20, vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

Na co si dát pozor

Dětské kolo 20 je dopravní prostředek, proto dbejme bezpečnosti a nakupujme pouze kvalitní, vybavené a schválené kolo pro provoz. Nezapomínejme také na bezpečnost, která souvisí také s příslušenstvím, jako je přilba pro dětské kolo 20 a další.Náš TIP: Nechce se Vám pro půjčku do banky? Žádný problém, můžete vyzkoušet produkt zvaný půjčky online.

Trekingové dětské kolo 20 Silniční dětské kolo 20
© 2011 Dětská-kola-online.cz, všechna práva vyhrazena.