Dámské kolo

Kolo je oblíbeným dopravním prostředkem, zdrojem zábavy, nástrojem pro udržení zdraví a kondičky, je to zkrátka fenomén. Jezdí na něm jednotlivci, skupiny nebo třeba celá rodina. Pro každého jsou zvláště přizpůsobena, tak máme například pánské a dámské kolo nebo dětské kolo.

Proč dámské kolo

Dámy určitě ocení, že takové dámské kolo jim pomůže udržet štíhlou postavu a psychickou i fyzickou vitalitu. Dívky i ženy každého věku jsou zkrátka dámy a mají jiné nároky než muži, proto bylo taky vynalezeno a neustále se přizpůsobuje nárokům žen dámské kolo.

Jaké má být dámské kolo

Dámské kolo by mělo mít speciálně upravený rám, který je kratší a má níže posazenou středovou trubku. Také je vhodné, aby bylo co nejlehčí pro situace, kdy je potřeba jej přenést. Kvalitní dámské kolo má také design přizpůsobený zvláště pro ženy.

Dámské kolo – typy

Kola se vyrábějí v různých variantách a to platí také pro dámské kolo. Můžete si vybrat, zda potřebujete klasické silniční kolo, horské nebo trekkingové, crossové nebo úplně jiné, prostě dámské kolo koupíte v každé variantě.

Jak vybírat

Pro dámské kolo platí totéž, co pro jakékoliv jiné kolo. Vybírejte pouze z vyzkoušených kvalitních kol, u kterých si můžete být jistá tím, že vás na cestě nezradí. Vyplatí se koupit kvalitní značkové dámské kolo, které v případě potřeby nebude problém doladit či zkontrolovat v jakémkoli cyklo servisu.Náš TIP: Nechce se Vám pro půjčku do banky? Žádný problém, můžete vyzkoušet produkt zvaný půjčky online.

Odlehčené dámské kolo Dámské kolo jak má být
© 2011 Dětská-kola-online.cz, všechna práva vyhrazena.